sluiten
Inloggen
Aangesloten sites bij
sluiten

'Wethouder Verheggen mag uitleg geven'

  • DVHN | Gepubliceerd op 17 maart 2008, 07:10
scheemda - 

De liberalen in Scheemda overwegen het college van Winschoten uit te nodigen om uitleg te geven over de begroting van het te bouwen cultuurhuis.

Eerdaags komt er een brief aan de andere fracties om te polsen hoe die er over denken, zegt VVD-raadslid Hiltsje Rijlaarsdam. Ze is verbaasd dat ze in de krant moest lezen dat de openbare bibliotheek in Winschoten 2,5 miljoen euro op moet leveren. ''We hebben onze goedkeuring gegeven aan een begroting waar het pand voor twee miljoen wordt opgevoerd. Laat wethouder Verheggen of het college maar langs komen om hun standpunt tan aanzien van de begroting kenbaar te maken.'' In eigen huis roept ze collega-raadsleden Krino Bont (PvdA) en Frans Huizing (CDA) op om assertiever te zijn. Beiden zitten in het algemeen bestuur van de Klinker. Via hen had de Scheemder raad beter geïnformeerd moeten worden. Per abuis sprak ze Harry Ritsema (CDA) aan. Haar boodschap blijft duidelijk. ''Het had onze vertegenwoordigers gesierd om een extra vergadering bijeen te roepen voor meer duidelijkheid.''

advertenties

Stelling

Noorderling moet minstens eenmaal per jaar naar Dierenpark Emmen (uitleg)
Poll
Eens (35%)
Oneens (65%)
Totaal aantal stemmen: 579

Wonen




Over alles wat het wonen in het Noorden leuk maakt! De laatste trends, het stoerste design, de leukste tips, de mooiste interieurs en de heerliijkste tuinen.

Bespaar en win!

Toos & Henk

advertenties