Actuele thema's
RSS 24 uur DvhN

RSS Drenthe

WK-finale op mega-scherm in Emmen

EMMEN - Voetballiefhebbers in Emmen kunnen de WK-finale met Oranje zondagavond op een megagroot scherm in de binnenstad zien. De gemeente heeft drie caféhouders in het centrum van Emmen daar gistermorgen toestemming voor gegeven.

Volgens Ronald Grevink van café Markant aan het Marktplein hebben de drie nog een scherm weten binnen te slepen van 24 vierkante meter, dat nabij de Grote Kerk opgesteld wordt. "Een van ons was zo slim om een tijdje terug al een optie op dat scherm te nemen, anders was dit zeker niet gelukt." Er is in Nederland veel vraag naar dergelijke schermen, zeker nu het Nederlands voetbalelftal in de finale van het WK in Zuid-Afrika staat. In de centra van veel grote steden staan zondag dergelijke schermen opgesteld.

Het supergrote scherm bij de kerk is een actie van de eigenaren van de cafés De Brasserie, De Zwetser en dus Markant. Het publiek kan bij deze etablissementen ook op de terrassen en binnen naar kleinere schermen kijken, óók zondag. "Dit is een extraatje, waarmee we toch enkele duizenden mensen extra naar de binnenstad hopen te halen", zegt Ronald Grevink.

Reacties

RSS Overig Drenthe
  1. wo
    vrij veel bewolking
    7°/16°
  2. do
    zwaar bewolkt en af en toe regen
    10°/16°
  3. vr
    vrij veel bewolking
    9°/14°
  4. za
    vrij veel bewolking
    5°/14°
  5. zo
    vrij veel bewolking
    5°/16°

dekrantvantoen

 

 
Stelling

Werkende gepensioneerden bedreiging voor oudere werknemers

Doe mee met het EK voetbal!
Volg ons op twitter
Gratis DvhN iPad app
De klas van toen

Toos & Henk
Facebook

> Online artikelen per dag
Maa |  Din |  Woe |  Don |  Vrij |  Zat |  Zon
Selecteer datum
Aanbieding
Aanbieding
Aanbieding