Emmen: burger ontzien
DVHN | Gepubliceerd op 03 september 2010, 18:13 Laatst bijgewerkt op 18 maart 2011, 15:37
EMMEN - Zonder dat de burgers er al te veel onder te lijden hebben gaat de gemeente Emmen de komende vier jaar gemiddeld 15 miljoen euro bezuinigen.
Vijftien procent van de bezuinigingen komt uit eigen huis.
Volgens wethouder financiën Bouke Arends (foto) levert de gemeente 20 fte in, maar dat kan door natuurlijk verloop opgevangen worden. Een verbod op het verkopen van verlofdagen gaat na protesten van ambtenaren niet door. Volgens het college kan dit worden opgevangen door de inhuur van derden te beperken.
Ook de sportclubs moeten rekenen op een verhoging van de zaalhuur en de huur van sportvelden.
Emmen wil bovendien een efficiënter strooibeleid. Dat gaat ten koste van de verkeersveiligheid, erkent het college. Het strooibeleid lag de afgelopen strenge winter onder vuur, maar het college gaat er vanuit dat niet alle winters even streng zijn.






Reacties Inloggen