Man uit Eesergroen vermoord in Assen
DVHN | Gepubliceerd op 31 augustus 2010, 11:11 Laatst bijgewerkt op 18 maart 2011, 15:35ASSEN - Bij een ruzie in de Dr. Schaepmanstraat in Assen is maandagavond rond 23.00 uur een 45-jarige man uit Eesergroen neergestoken en later overleden. De politie heeft één verdachte aangehouden en is nog op zoek naar een tweede verdachte.
De vermoedelijke dader die is aangehouden is een 28-jarige bewoonster van een woning aan de Schaepmanstraat. Een medeplichtige is na de steekpartij gevlucht. Zijn identiteit is bekend.
Over het motief van de moord kan de politie nog niets zeggen. Het slachtoffer werd volgens buurtbewoners nog gereanimeerd door ambulancemedewerkers, maar die hulp mocht niet meer baten. In het ziekenhuis bleek de man te zijn overleden. De recherche deed de hele maandagavond, -nacht en ook dinsdag technisch onderzoek en buurtonderzoek.
Beeld: Persbureau Meter. Vanavond meer in het journaal van 1TV.







