Vaders van cruciaal belang bij scheiding
DVHN | Gepubliceerd op 07 december 2011, 07:00 Laatst bijgewerkt op 06 december 2011, 17:27GRONINGEN/ASSEN - Vaders zijn, ook na een scheiding, van cruciaal belang voor het welbevinden van kinderen. Een warme band met vader vergroot het zelfvertrouwen en komt sociaal functioneren ten goede.
Een scheiding is nooit goed voor een kind, dat bevestigt ook het onderzoek waarop pedagoog Esther Hakvoort woensdag promoveert. Maar als echtscheiding onvermijdelijk is, probeer dan als ex-partners on speaking terms te blijven, adviseert Hakvoort.
Woensdag een uitgebreide reportage in Dagblad van het Noorden, plus interviews met twee vaders: 'Angst om kind te verliezen' en 'Contact met moeder belangrijkste'






