Actuele thema's
RSS 24 uur DvhN

RSS Groningen

'Miljoenenclaim' tegen UMCG om Jelmer

GRONINGEN - Letselschadeadvocaat John Beer verwacht een miljoenenclaim in te dienen tegen het Universitair Medisch Centrum Groningen vanwege medische fouten tijdens en na de operatie van de baby Jelmer in 2007. De Nationale Ombudsman vindt ook dat de ouders van Jelmer een hoge schadevergoeding moeten krijgen omdat hun kind levenslang zwaar gehandicapt is en het UMCG 'in ernstige mate onbehoorlijk heeft gehandeld door feiten rond de operatie te verhullen'.

De Nationale Ombudsman bracht donderdag een vernietigend rapport uit over de rol van de Inspectie voor de Gezondheidszorg en het UMCG tijdens en na de operatie van Jelmer. De nu vierjarige Jelmer Mulder was de tweede van een te vroeg geboren drieling die uit Zwolle naar het UMCG was overgeplaatst vanwege een zware darmverstopping. Daar is hij, vier maanden oud, geopereerd, waarna hij een ernstige hersenbeschadiging bleek te hebben.

 

Vrijdag in Dagblad van het Noorden, krant en app: ”Nog steeds hebben ouders niet alle beschikbare informatie” en de achtergrond 'Verkrampt uit angst voor claims'

RSS Overig Groningen
  1. wo
    vrij veel bewolking
    7°/16°
  2. do
    zwaar bewolkt en af en toe regen
    10°/16°
  3. vr
    vrij veel bewolking
    9°/14°
  4. za
    vrij veel bewolking
    5°/14°
  5. zo
    vrij veel bewolking
    5°/16°

dekrantvantoen

 

 
Stelling

Werkende gepensioneerden bedreiging voor oudere werknemers

Doe mee met het EK voetbal!
Volg ons op twitter
Gratis DvhN iPad app
De klas van toen

Toos & Henk
Facebook

> Online artikelen per dag
Maa |  Din |  Woe |  Don |  Vrij |  Zat |  Zon
Selecteer datum
Aanbieding
Aanbieding
Aanbieding