'Van Twist moet financieel bloeden'
DVHN | Gepubliceerd op 19 december 2011, 17:32 Laatst bijgewerkt op 19 december 2011, 17:39GRONINGEN -
Artistiek directeur Kees van Twist moet persoonlijk aansprakelijk worden gesteld voor het miljoenentekort bij het Groninger Museum. De VVD in provinciale staten van Groningen wil dat hij financieel bloedt.
"Iemand die toegeeft dat hij creatief aan het boekhouden is en met bedragen goochelt, is volstrekt onverantwoord bezig. Dergelijk verwijtbaar gedrag kun je hard aanpakken. Het kan niet zo zijn dat de belastingbetaler hiervoor opdraait", aldus Hein Hilarides (VVD).
De liberalen zijn woedend over uitlatingen van Van Twist gisteren in deze krant. "Hij heeft belangrijke subsidiegevers als de provincie en de gemeente op het verkeerde been gezet. Dat maakt ons giftig."






