Actuele thema's
RSS 24 uur DvhN

RSS Groningen

DvhN-fotografen genomineerd voor Zilveren Camera

GRONINGEN - Corné Sparidaens, Siese Veenstra en Kees van de Veen zijn met hun foto's genomineerd voor de Zilveren Camera. Dat is de prijs voor de beste persfoto van het afgelopen jaar. Alle drie werken ze voor Dagblad van het Noorden.

De Zilveren Camera is zestig jaar geleden opgericht om de Nederlandse fotojournalistiek te stimuleren. Er zijn acht wedstrijdcategorieën. De drie noordelijke fotografen zijn genomineerd in de categorieën Kunst, cultuur en entertainment (Sparidaens), Portretten (Veenstra) en Binnenlands Nieuws (Van de Veen).

Alle genomineerde foto's zijn te bekijken op de website van de stichting: Zilveren Camera. De winnaar van de Zilveren Camera, die wordt beloond met een wisselbokaal en een bedrag van 2500 euro, wordt zondag 22 januari bekendgemaakt in Fotomuseum Den Haag.

Foto Corné Sparidaens, genomineerd in de categorie Kunst, cultuur en entertainment.

 

Lees vandaag in de krant en op de Ipad de reacties van de drie genomineerden.

RSS Overig Groningen
  1. wo
    vrij veel bewolking
    7°/17°
  2. do
    zwaar bewolkt en af en toe regen
    10°/16°
  3. vr
    vrij veel bewolking
    9°/14°
  4. za
    vrij veel bewolking
    5°/14°
  5. zo
    vrij veel bewolking
    5°/16°

dekrantvantoen

 

 
Stelling

Werkende gepensioneerden bedreiging voor oudere werknemers

Doe mee met het EK voetbal!
Volg ons op twitter
Gratis DvhN iPad app
De klas van toen

Toos & Henk
Facebook

> Online artikelen per dag
Maa |  Din |  Woe |  Don |  Vrij |  Zat |  Zon
Selecteer datum
Aanbieding
Aanbieding
Aanbieding