Actuele thema's
RSS 24 uur DvhN

RSS Groningen

Zoektocht naar Friso Wouda gaat door aan grond

GRONINGEN - Een helikoptervlucht boven Beesterzwaag leverde gisteren geen sporen van de vermiste agent Friso Wouda op, vrijdag zoeken de Mobiele Eenheid en een hondenbrigade er daarom verder aan de grond.

Daarnaast is de politie bezig het sociale leven van Wouda verder in kaart te brengen. Ook wordt nagegaan of de agent in opleiding, die niet over een auto beschikt, van het openbaar vervoer of taxi's gebruik maakt. In de stad Groningen werden gisteravond flyers onder de chauffeurs verspreid. Dit alles leverde tot nu toe geen nieuwe tips op.

Mogelijk verplaatst Wouda zich per fiets. Maandagmiddag tussen 17.00 uur en 18.00 uur werd de 30-jarige nog op deze paarskleurige mountainbike bij de McDonald's aan het Sontplein gezien. Waar de fiets nu is, is niet bekend.

Friso Wouda is sinds dinsdagmorgen vermist. Rond kwart voor elf die ochtend werd hij voor het laatst gezien bij een pinautomaat bij het A-Kerkhof in Groningen.

Twitter @mickvanwely

 

RSS Overig Groningen
  1. wo
    vrij veel bewolking
    7°/17°
  2. do
    zwaar bewolkt en af en toe regen
    10°/16°
  3. vr
    vrij veel bewolking
    9°/14°
  4. za
    vrij veel bewolking
    5°/14°
  5. zo
    vrij veel bewolking
    5°/16°

dekrantvantoen

 

 
Stelling

Werkende gepensioneerden bedreiging voor oudere werknemers

Doe mee met het EK voetbal!
Volg ons op twitter
Gratis DvhN iPad app
De klas van toen

Toos & Henk
Facebook

> Online artikelen per dag
Maa |  Din |  Woe |  Don |  Vrij |  Zat |  Zon
Selecteer datum
Aanbieding
Aanbieding
Aanbieding