sluiten
Inloggen
Aangesloten sites bij
sluiten

Valse tanden Churchill brengen 21.500 euro op

  • ANP | Gepubliceerd op 29 juli 2010, 17:03
  • Laatst bijgewerkt op 29 juli 2010, 17:11
LONDEN - 

Valse tanden van de Britse oorlogspremier Winston Churchill hebben donderdag op een veiling in Engeland omgerekend 21.500 euro opgebracht. Het gedeeltelijke kunstgebit van goud, dat bekendstaat als de ,,tanden die de wereld redden'', bracht ruim drie keer meer op dan verwacht.

De tanden werden speciaal gemaakt tegen het geslis van Churchill, die tijdens de Tweede Wereldoorlog met radiotoespraken het moreel van de troepen hoog wilde houden. De nieuwe eigenaar is een particulier verzamelaar uit Groot-Brittannië, die ook al de microfoon bezit waarmee Churchill in 1945 het einde van de strijd in Europa bekendmaakte. De tanden werden te koop aangeboden door de zoon van de tandtechnicus die ze maakte.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

advertenties

Stelling

CDA en VVD moeten zich terugtrekken uit de formatie wanneer Geert Wilders in New York de islamistische wereld schoffeert (uitleg)
Poll
eens (56%)
oneens (44%)
Totaal aantal stemmen: 1610

Nieuwe programmering 1tv

Wonen




Over alles wat het wonen in het Noorden leuk maakt! De laatste trends, het stoerste design, de leukste tips, de mooiste interieurs en de heerliijkste tuinen.

Bespaar en win!

Toos & Henk

advertenties