sluiten
Inloggen
Aangesloten sites bij
sluiten

Twee arrestaties na dodelijk ongeval Heesch

  • ANP | Gepubliceerd op 01 augustus 2010, 10:58
  • Laatst bijgewerkt op 01 augustus 2010, 11:05
HEESCH - 

De politie heeft twee mannen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een dodelijk verkeersongeval in de nacht van zaterdag op zondag op de Nistelrodeseweg in Heesch (Brabant). Volgens de politie heeft een 20-jarige man (woonplaats nog onbekend) het ongeluk niet overleefd.

Een getuige belde de politie, omdat hij een auto tegen een boom zag staan. De agenten die poolshoogte gingen nemen, vonden het slachtoffer levenloos naast de auto in de sloot. Hij was aan zijn verwondingen overleden.

Omdat er aanwijzingen waren dat er meerdere personen in de auto hadden gezeten, werd de omgeving naar mogelijke andere gewonden afgezocht. Op de Heescheweg trof de politie twee inwoners van Nistelrode (25 en 26) aan en arresteerde hen op verdenking van betrokkenheid bij het fatale ongeval en het verlaten van de locatie van het ongeluk.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

advertenties

Stelling

Noorderling moet minstens eenmaal per jaar naar Dierenpark Emmen (uitleg)
Poll
Eens (34%)
Oneens (66%)
Totaal aantal stemmen: 537

Wonen




Over alles wat het wonen in het Noorden leuk maakt! De laatste trends, het stoerste design, de leukste tips, de mooiste interieurs en de heerliijkste tuinen.

Bespaar en win!

Toos & Henk

advertenties