sluiten
Inloggen
Aangesloten sites bij
sluiten

Concert ter ere van Prins Claus ontroert Koningin

  • DVHN | Gepubliceerd op 28 november 2006, 21:23
  • Laatst bijgewerkt op 28 november 2006, 22:08
groningen - 

Koningin Beatrix toonde zich ontroerd door het Prins Claus Concert dat ze dinsdagavond bijwoonde in De Oosterpoort in Groningen. Tijdens het concert beleefden vier speciaal voor de gelegenheid gecomponeerde werken hun wereldpremière.

Leven en werk van de in 2002 overleden prins stonden centraal in deze muziekstukken, die werden uitgevoerd door docenten, studenten en oudstudenten van het conservatorium.Met het concert werd de viering van nieuwe naam van het Groninger conservatorium luister bijgezet. Het conservatorium heet sinds september 2005 het Prins Claus Conservatorium.

Inloggen
Reacties
  • Een mooi eerbetoon.

    Geplaatst door ditje op 22:45 28-nov-2006
  • @Ditje Inderdaad, eerbetoon aan een zeer geliefd persoon, zeer zeker binnen de koninklijke familie en zeer geacht door heel velen die hem na gekend hebben!

    Geplaatst door Condor op 23:42 28-nov-2006
  • Een zeer intelligente man met gevoel, Claus! Ik ben blij dat er meer mensen met dit mooie eerbetoon.

    Geplaatst door ditje op 10:19 29-nov-2006
Schrijf een reactie
Op artikelen ouder dan 1 dag kunt u niet meer reageren.

advertenties

Stelling

Noorderling moet minstens eenmaal per jaar naar Dierenpark Emmen (uitleg)
Poll
Eens (34%)
Oneens (66%)
Totaal aantal stemmen: 669

Wonen




Over alles wat het wonen in het Noorden leuk maakt! De laatste trends, het stoerste design, de leukste tips, de mooiste interieurs en de heerliijkste tuinen.

Bespaar en win!

Toos & Henk

advertenties