Autobusbedrijf wil faillissement Grizzlies
DVHN | Gepubliceerd op 26 februari 2010, 07:00 Laatst bijgewerkt op 18 maart 2011, 13:08GRONINGEN - Autobusbedrijf Doornbos uit Groningen wil vandaag het faillissement aanvragen van Groninger Grizzlies. Volgens Doornbos-directeur Dennis Radema is de ijshockeyclub zijn bedrijf nog de kosten van acht busreizen naar uitwedstrijden verschuldigd, een bedrag van zo'n 5500 euro. De club reageert verbaasd.
“Maar we hebben geen andere keuze”, zegt Radema. “We hebben sinds november geen enkele betaling van Grizzlies meer ontvangen.
Herhaaldelijk zijn aanmaningen verstuurd, maar tot nu toe hebben we geen cent ontvangen. En wat het ergste is, niet eens een reactie.”
Radema zegt dat vorige week incassobureau NNIC uit Winschoten een laatste aanmaning heeft gestuurd, maar dat daarop niet meer is gereageerd. “Ik vind het heel spijtig. Natuurlijk gun ik als sportliefhebber geen enkele sportclub uit Groningen dit, maar er zijn grenzen. Ook wij zijn een bedrijf en moeten verder. “
Grizzlies-voorzitter Roelof Noordman begrijpt niets van Radema's uitspraak. Commercieel manager van de club Wouter Eefting heeft gisteren contact gehad met de directeur van Doornbos over de nog te betalen rekening. Noordman: “Dat ze sinds november niets meer hebben gehoord, is dus niet zo. We hebben woensdag een brief van NNIC ontvangen of we binnen een week willen betalen. Dus van een faillissementsaanvraag kan op dit moment helemaal geen sprake zijn.”






Reacties Inloggen