sluiten
Inloggen
Aangesloten sites bij
sluiten

Italiaanse ambtenaar krijgt recordpensioen

  • ANP | Gepubliceerd op 19 maart 2010, 17:28
  • Laatst bijgewerkt op 19 maart 2010, 17:36
PALERMO - 

Een ambtenaar op Sicilië krijgt een pensioen van een half miljoen euro per jaar. Gulle rechters op het Italiaanse eiland hebben de man in het gelijk gesteld, die jaren heeft gestreden voor zijn recordpensioen. Dat meldde dagblad La Repubblica vrijdag.

Felice Crosta is hiermee de best betaalde ambtenaar van heel Italië. Ter vergelijking: president Giorgio Napolitano wacht een pensioen van zo'n 220.000 euro. Crosta, die ook advocaat is, maakte slim gebruik van de bestaande wetten. De Italiaanse rekenkamer kon niet om de verouderde regelgeving heen.

De rijkelijk beloonde man zei dat het ,,zeker niet om een cadeau gaat. Ik heb 45 jaar voor Sicilië gewerkt.'' De laatste jaren was Crosta belast met de taak om het afvalprobleem op Sicilië op te lossen.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

advertenties

Stelling

Noorderling moet minstens eenmaal per jaar naar Dierenpark Emmen (uitleg)
Poll
Eens (34%)
Oneens (66%)
Totaal aantal stemmen: 644

Wonen




Over alles wat het wonen in het Noorden leuk maakt! De laatste trends, het stoerste design, de leukste tips, de mooiste interieurs en de heerliijkste tuinen.

Bespaar en win!

Toos & Henk

advertenties