sluiten
Inloggen
Aangesloten sites bij
sluiten

100.000 hectare in brand in oosten Rusland

  • ANP | Gepubliceerd op 01 augustus 2010, 11:15
  • Laatst bijgewerkt op 01 augustus 2010, 11:21
MOSKOU - 

De bosbranden in het verre oosten van Rusland hebben zich de laatste 24 uur sterk uitgebreid. Ongeveer 100.000 hectare bos staat in brand, zo heeft de dienst voor het bosbeheer in het gebied zondag laten weten.

Zaterdag woedde het vuur nog op 31.000 hectare. Bovendien staan ook nog bijna 300.000 hectare toendra en grasland in brand. De situatie is het ernstigst op het schiereiland Kamsjatka, tussen de Beringzee en de Zee van Ochotsk. Daar stond zondagochtend meer dan 76.000 hectare bosgebied in brand.

Het Russische ministerie van Noodsituaties meldde zaterdag de bosbranden in de regio Voronesj, enkele honderden kilometers ten zuiden van Moskou, onder controle te hebben. Dat zou ook gelden voor de branden rond de stad Nizjni Novgorod, ten oosten van de Russische hoofdstad.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

advertenties

Stelling

Noorderling moet minstens eenmaal per jaar naar Dierenpark Emmen (uitleg)
Poll
Eens (34%)
Oneens (66%)
Totaal aantal stemmen: 538

Wonen




Over alles wat het wonen in het Noorden leuk maakt! De laatste trends, het stoerste design, de leukste tips, de mooiste interieurs en de heerliijkste tuinen.

Bespaar en win!

Toos & Henk

advertenties