Actuele thema's
RSS 24 uur DvhN

RSS Wereld

Kamermeisjes in New York krijgen alarmknop

NEW YORK - Grote hotels in New York gaan hun kamermeisjes en ander personeel uitrusten met een draagbare alarmknop, zodat ze makkelijk om hulp kunnen vragen bij problemen. Alle medewerkers die in hotelkamers komen, bijvoorbeeld om schoon te maken of de minibar te vullen, krijgen volgend jaar zo’n elektronische knop, maakte de New Yorkse vereniging van hotels woensdag bekend.

De veiligheidsmaatregel komt voort uit een afspraak tussen de hoteliers en vakbonden van hotelpersoneel. Er werd overigens al over gesproken vóór de 'affaire DSK', zegt de vereniging.

De Franse oud-topman van het IMF Dominique Strauss-Kahn werd in mei 2011 in de Verenigde Staten opgepakt, omdat hij op zijn hotelkamer in New York een kamermeisje zou hebben misbruikt. De aanklacht tegen hem werd uiteindelijk ingetrokken, omdat de aanklagers ernstig twijfelden aan het verhaal van het vermeende slachtoffer. De affaire leidde tot veel aandacht voor de veiligheid van hotelpersoneel.

RSS Overig Wereld
  1. wo
    vrij veel bewolking
    7°/17°
  2. do
    zwaar bewolkt en af en toe regen
    10°/16°
  3. vr
    vrij veel bewolking
    9°/14°
  4. za
    vrij veel bewolking
    5°/14°
  5. zo
    vrij veel bewolking
    5°/16°

dekrantvantoen

 

 
Stelling

Werkende gepensioneerden bedreiging voor oudere werknemers

Doe mee met het EK voetbal!
Volg ons op twitter
Gratis DvhN iPad app
De klas van toen

Toos & Henk
Facebook

> Online artikelen per dag
Maa |  Din |  Woe |  Don |  Vrij |  Zat |  Zon
Selecteer datum
Aanbieding
Aanbieding
Aanbieding