Actuele thema's
RSS 24 uur DvhN

RSS Zakelijk nieuws

In bijlage de Ondernemer: 'Neem je kansen op de arbeidsmarkt'

Het is ongelooflijk moeilijk voor een werkgever om vandaag de dag in te spelen op de ontwikkelingen op de arbeidsmarkt, zegt Aart van der Gaag, directeur van de ABU, de Algemene Bond van Uitzendondernemingen, dinsdag in bijlage de Ondernemer. Maar juist met de sterke vergrijzing van onze samenleving, én de afname van jongeren, is het nu zaak gedurfde beslissingen te nemen.

"De Nederlandse arbeidsparticipatie is met 77procent de hoogste van Europa", stelt Aart van der Gaag.

"Bij de verwachte banengroei die er gaat komen zouden we op een percentage van 90 moeten komen. Dat is nog nergens gehaald; dat betekent dus dat je iedereen die beschikbaar is aan het werk moet krijgen. Zoals oudere mensen. Vooroordelen als 'niet flexibel of minder gemotiveerd' gelden echt niet. Wajongers of WAO'ers zijn ook mensen die zeer interessant en bruikbaar zijn voor werkgevers, en zij zijn enorm gemotiveerd. Wees als werkgever creatief en laat oude dogma's los."

Lees meer in de business to business-bijlage de Ondernemer, dinsdag 24 augustus bij het Dagblad van het Noorden en de Leeuwarder Courant.

RSS Overig Zakelijk nieuws
  1. wo
    vrij veel bewolking
    7°/16°
  2. do
    zwaar bewolkt en af en toe regen
    10°/16°
  3. vr
    vrij veel bewolking
    9°/14°
  4. za
    vrij veel bewolking
    5°/14°
  5. zo
    vrij veel bewolking
    5°/16°

dekrantvantoen

 

 
Stelling

Werkende gepensioneerden bedreiging voor oudere werknemers

Doe mee met het EK voetbal!
Volg ons op twitter
Gratis DvhN iPad app
De klas van toen

Toos & Henk
Facebook

> Online artikelen per dag
Maa |  Din |  Woe |  Don |  Vrij |  Zat |  Zon
Selecteer datum
Aanbieding
Aanbieding
Aanbieding