WK voetbal 2018: het volledige speelschema

Het wereldkampioenschap voetbal begint donderdag 14 juni, de finale is op zondag 15 juli. Bekijk hier het volledige speelschema en live statistieken tijdens elke wedstrijd.

Gastland Rusland mag het WK aftrappen, tegen Saudi-Arabië. In de groepsfase zijn er in totaal 48 wedstrijden, die hieronder per dag staan aangegeven.


Het volledige speelschema van het WK in Rusland

 

Halve finales
Dinsdag 10 juli   
20.00 uurFrankrijkBelgië1-0
Woensdag 11 juli   
20.00 uurKroatiëEngeland2-1

 


Derde plek
Zaterdag 14 juli   
16.00 uurBelgiëEngeland2-0

 

Finale
Zondag 15 juli   
17.00 uurFrankrijkKroatië4-2

 

De volgende wedstrijden zijn al gespeeld

Donderdag 14 juni
17.00 uurRuslandSaudi-Arabië5-0Groep A
     
Vrijdag 15 juni    
14.00 uurEgypteUruguay0-1Groep A
17.00 uurMarokkoIran0-1Groep B
20.00 uurPortugalSpanje3-3Groep B
     
Zaterdag 16 juni    
12.00 uurFrankrijkAustralië2-1Groep C
15.00 uurArgentiniëIJsland1-1Groep D
18.00 uurPeruDenemarken0-1Groep C
21.00 uurKroatiëNigeria2-0Groep D
     
Zondag 17 juni    
14.00 uurCosta RicaServië0-1Groep E
17.00 uurDuitslandMexico0-1Groep F
20.00 uurBraziliëZwitserland1-1Groep E
     
Maandag 18 juni    
14.00 uurZwedenZuid-Korea1-0Groep F
17.00 uurBelgiëPanama3-0Groep G
20.00 uurTunesiëEngeland0-2Groep G
     
Dinsdag 19 juni    
14.00 uurColombiaJapan1-2Groep H
17.00 uurPolenSenegal1-2Groep H
20.00 uurRuslandEgypte3-1Groep A
     
Woensdag 20 juni    
14.00 uurPortugalMarokko1-0Groep B
17.00 uurUruguaySaudi-Arabië1-0Groep A
20.00 uurIranSpanje0-1Groep B
     
Donderdag 21 juni    
14.00 uurDenemarkenAustralië1-1Groep C
17.00 uurFrankrijkPeru1-0Groep C
20.00 uurArgentiniëKoratië0-3Groep D
     
Vrijdag 22 juni    
14.00 uurBraziliëCosta Rica2-0Groep E
17.00 uurNigeriaIJsland2-0Groep D
20.00 uurServiëZwitserland1-2Groep E
     
Zaterdag 23 juni    
14.00 uurBelgiëTunesië5-2Groep G
17.00 uurZuid-KoreaMexico1-2Groep F
20.00 uurDuitslandZweden2-1Groep F
     
Zondag 24 juni    
14.00 uurEngelandPanama6-1Groep G
17.00 uurJapanSenegal2-2Groep H
20.00 uurPolenColombia0-3Groep H
     
Maandag 25 juni    
16.00 uurUruguayRusland3-0Groep A
16.00 uurSaudi-ArabiëEgypte2-1Groep A
20.00 uurSpanjeMarokko2-2Groep B
20.00 uurIranPortugal1-1Groep B
     
Dinsdag 26 juni    
16.00 uurAustraliëPeru0-2Groep C
16.00 uurDenemarkenFrankrijk0-0Groep C
20.00 uurNigeriaArgentinië1-2Groep D
20.00 uurIJslandKroatië1-2Groep D
     
Woensdag 27 juni    
16.00 uurZuid-KoreaDuitsland0-2Groep F
16.00 uurMexicoZweden0-3Groep F
20.00 uurServiëBrazilië0-2Groep E
20.00 uurZwitserlandCosta Rica2-2Groep E
     
Donderdag 28 juni    
16.00 uurJapanPolen0-1Groep H
16.00 uurSenegalColombia0-1Groep H
20.00 uurPanamaTunesië1-2Groep G
20.00 uurEngelandBelgië0-1Groep G

 

Achtste finales
Zaterdag 30 juni   
16.00 uurFrankrijkArgentinië4-3
20.00 uurUruguayPortugal2-1
    
Zondag 1 juli   
16.00 uurSpanjeRusland1-1
20.00 uurKroatiëDenemarken1-1
    
Maandag 2 juli   
16.00 uurBraziliëMexico2-0
20.00 uurBelgiëJapan3-2
    
Dinsdag 3 juli   
16.00 uurZwedenZwitserland1-0
20.00 uurColombiaEngeland1-1

 

 

Kwartfinales
Vrijdag 6 juli   
16.00 uurFrankrijkUruguay 2-02-0
20.00 uurBraziliëBelgië 1-21-2
    
Zaterdag 7 juli   
16.00 uurZwedenEngeland 0-20-2
20.00 uurRuslandKroatië3-4

 

Toon reacties

Word wakker met het belangrijkste nieuws uit het Noorden met onze ochtend-nieuwsupdate.

Meer dan 22.249 nieuwsbriefabonnees

Je kunt je op elk moment weer uitschrijven

Lees hier ons privacy statement.