Nieuw designmerk in Groningen
DVHN | Gepubliceerd op 28 oktober 2011, 09:00 Laatst bijgewerkt op 27 oktober 2011, 14:54Ontwerpers uit Groningen hebben de handen ineen geslagen en zijn samen een nieuw designmerk gestart: Young&Hanson. Het merk en de eerste gezamenlijke collectie van meubels, woonaccessoires en sieraden worden gepresenteerd tijdens Design in Groningen, van 3 tot en met 6 november. We stellen de ontwerpers in de woonbijlage van 29 oktober aan u voor.
Vele planten waarvan men in het voorjaar denkt dat ze in de winter zijn bevroren, zijn eigenlijk verdronken. Brian Kabbes vertelt ons welke planten goed tegen natte voeten kunnen.
Het huis van Anna en Jan-Paul van der Houwen is een van de markantste huizen van Ruinerwold. Het rijksmonument uit 1892 was in deplorabele staat toen ze het 4,5 jaar geleden kochten. Met hart en ziel werken Jan-Paul en Anna aan de restauratie van het pand. Wonen&Co nam een kijkje.
Tussen de cataloguswoningen, wonen Wil Hoes en Ernest Bakker naar volle tevredenheid in hun 'schuur'. De woonbijlage van de LC nam een kijkje in Burdaard.
Verder nog een advies voor de tuin van een nieuwbouwhuis, een pijpenrek als erfstuk stoere mannenspul en de agenda van november.







